SooperThemes GridStack (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: None
eo: Neniu

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Custom
eo: Propra

en: Image style
eo: Bilda stilo
