SooperThemes GridStack (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: None
fr: Aucun(e)

en: Category
fr: Catégorie

en: Number of items
fr: Nombre d'éléments

en: Custom
fr: Personnalisé

en: <None>
fr: -Aucun-

en: Light
fr: Léger

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Linked to file
fr: Lié au fichier

en: Dark
fr: Sombre

en: Nothing
fr: Rien
