SooperThemes GridStack (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: None
hr: Nema

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Nothing
hr: Ništa
