SooperThemes GridStack (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: None
hu: Nincs

en: Image
hu: Kép

en: Category
hu: Kategória

en: Number of items
hu: Elemek száma

en: Custom
hu: Egyéni

en: <None>
hu: < Nincs >

en: Light
hu: Világos

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Dark
hu: Sötét

en: Nothing
hu: Semmi
