SooperThemes GridStack (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: None
it: Nessuno

en: Image
it: Immagine

en: Category
it: Categoria

en: Number of items
it: Numero di elementi

en: Custom
it: Personalizzato

en: <None>
it: <Nessuno>

en: Light
it: Chiaro

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Linked to content
it: Collegata al contenuto

en: Linked to file
it: Collegata al file

en: Dark
it: Scuro

en: Nothing
it: Niente
