SooperThemes GridStack (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: None
ka: არცერთი

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Nothing
ka: არაფერი
