SooperThemes GridStack (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: None
nl: Geen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Category
nl: Categorie

en: Number of items
nl: Aantal items

en: Custom
nl: Aangepast

en: <None>
nl: - Geen -

en: Light
nl: Licht

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Dark
nl: Donker

en: Nothing
nl: Niets

en: URL for image style: @style
nl: URL voor afbeeldingsstijl @style

en: Original image URL
nl: Orginele afbeelding-URL
