SooperThemes GridStack (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: None
pl: Brak

en: Image
pl: Obraz

en: Category
pl: Kategoria

en: Number of items
pl: Liczba elementów

en: Custom
pl: Własne

en: <None>
pl: <Brak>

en: Light
pl: Jasny

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Dark
pl: Ciemny

en: Nothing
pl: Niczego
