SooperThemes GridStack (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Custom
ps: خپلېخوښه
