SooperThemes GridStack (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: None
pt: Nenhum

en: Image
pt: Imagem

en: Category
pt: Categoria

en: Number of items
pt: Número de itens

en: Custom
pt: Personalizado

en: <None>
pt: -Nenhum-

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)

en: Link image to
pt: Ligar imagem a

en: Linked to content
pt: Ligado ao contéudo

en: Linked to file
pt: Ligado ao ficheiro

en: Nothing
pt: Nada

en: More settings
pt: Mais definições
