SooperThemes GridStack (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: None
ro: Nimic

en: Image
ro: Imagine

en: Category
ro: Categorie

en: Custom
ro: Personalizat

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Linked to file
ro: Legat de fișier

en: Nothing
ro: Nimic
