SooperThemes GridStack (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: None
sl: Brez

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Custom
sl: Prilagojeno
