SooperThemes GridStack (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: None
ta: இல்லை

en: Image
ta: படம்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Linked to content
ta: உள்ளடக்கத்துடன் தொடர்பிலுள்ளது

en: Linked to file
ta: கோப்புடன் தொடர்பிலுள்ளது

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை
