SooperThemes GridStack (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: None
tr: Hiçbiri

en: Image
tr: Resim

en: Category
tr: Kategori

en: Number of items
tr: Öğe sayısı

en: Custom
tr: Özel

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Linked to file
tr: Dosyaya bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey
