SooperThemes GridStack (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: None
vi: Không có

en: Image
vi: Ảnh

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Number of items
vi: Số mục

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: <None>
vi: <Không>

en: Light
vi: Nhẹ

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Linked to content
vi: Liên kết tới nội dung

en: Linked to file
vi: Liên kết tới tệp tin

en: Dark
vi: Sẫm màu

en: Nothing
vi: Không có gì
