SooperThemes GridStack (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: None
ar: لا شيء

en: Image
ar: الصورة

en: Category
ar: التصنيف

en: Custom
ar: مخصص

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Linked to file
ar: مرتبط بالملف

en: Nothing
ar: لا شيء
