SooperThemes GridStack (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: Custom
be: Паводле настроек

en: <None>
be: -няма-

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам

en: Dark
be: Цёмная

en: Nothing
be: Нічога
