SooperThemes GridStack (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: None
bn: একটিও নয়

en: Image
bn: ছবি

en: Category
bn: বিভাগ
