SooperThemes GridStack (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: Custom
bs: Prilagođen

en: <None>
bs: <Nijedan>
