SooperThemes GridStack (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: None
ca: Cap

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Custom
ca: Personalitzat

en: <None>
ca: <Cap>

en: Light
ca: Clar

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Dark
ca: Fosc

en: Nothing
ca: Res
