SooperThemes GridStack (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Title
de: Titel

en: Content
de: Inhalt

en: None
de: Keine

en: Image
de: Bild

en: Category
de: Kategorie

en: Number of items
de: Anzahl der Elemente

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: <None>
de: - Keine -

en: Light
de: Hell

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Linked to content
de: Verlinkt mit Inhalt

en: Linked to file
de: Verlinkt mit Datei

en: Dark
de: Dunkel

en: Nothing
de: Nichts

en: URL for image style: @style
de: URL des Bildstils: @style

en: Original image URL
de: Original-Bild-URL

en: More settings
de: Weitere Einstellungen
