SooperThemes GridStack (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: None
el: Κανένα

en: Image
el: Εικόνα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Linked to file
el: Σύνδεσμος στο αρχείο

en: Nothing
el: Τίποτα
