SooperThemes GridStack (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: None
eu: Bat ere ez

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: <None>
eu: <Ezer ez>

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer
