SooperThemes GridStack (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: None
fi: Ei mitään

en: Image
fi: Kuva

en: Category
fi: Kategoria

en: Number of items
fi: Kohteiden määrä

en: Custom
fi: Oma

en: <None>
fi: <Ei valintaa>

en: Light
fi: Vaalea

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Linked to file
fi: Linkitetty tiedostoon

en: Dark
fi: Tumma

en: Nothing
fi: Ei mitään
