SooperThemes GridStack (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: None
gl: Ningún

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Custom
gl: Personalizado

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo

en: Dark
gl: Escuro

en: Nothing
gl: Nada
