SooperThemes GridStack (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: None
hi: कोई नहीं

en: Image
hi: चित्र

en: Category
hi: वर्ग

en: Custom
hi: मनपसंद

en: <None>
hi: <कोई नहीं>

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे

en: Linked to content
hi: सामग्री के लिए लिंक

en: Linked to file
hi: फाइल से लिंक हो गया.

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
