SooperThemes GridStack (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: None
jv: Nihil

en: Image
jv: Gambar

en: Category
jv: Kategori

en: Custom
jv: Kostum

en: <None>
jv: <Kosong>

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Linked to file
jv: Tautna nang berkas

en: Nothing
jv: Ora ana
