SooperThemes GridStack (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: Custom
kk: Өзгертпелі
