SooperThemes GridStack (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: None
km: គ្មាន

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Linked to file
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ឯកសារ

en: Nothing
km: មិន​មាន
