SooperThemes GridStack (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: None
lt: Joks

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Custom
lt: Savitas

en: <None>
lt: -Joks-

en: Light
lt: Šviesi

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Nothing
lt: Nieko
