SooperThemes GridStack (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: None
lv: Nav

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Nothing
lv: Nekas
