SooperThemes GridStack (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: None
oc: Pas cap

en: Image
oc: Imatge

en: Category
oc: Categoria

en: Custom
oc: Personalizat

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr

en: Nothing
oc: Res
