SooperThemes GridStack (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: None
sv: Ingen

en: Image
sv: Bild

en: Category
sv: Kategori

en: Custom
sv: Anpassad

en: <None>
sv: <Ingen>

en: Light
sv: Ljust

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Linked to file
sv: Länkat till fil

en: Dark
sv: Mörkt

en: Nothing
sv: Inget
