SooperThemes GridStack (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: None
he: ללא

en: Image
he: תמונה

en: Category
he: קטגוריה

en: Number of items
he: מספר פריטים

en: Custom
he: מותאם

en: <None>
he: <ללא>
