SooperThemes GridStack (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Linked to file
hy: Հղում դեպի ֆայլ

en: Nothing
hy: Ոչինչ
