SooperThemes GridStack (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: None
ku: هیچ

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
