SooperThemes GridStack (7.x-1.3) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Content
ms: Kandungan

en: None
ms: Tiada

en: Image
ms: Imej

en: Category
ms: Kategori

en: Custom
ms: Tersuai

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)

en: Link image to
ms: Paut imej pada

en: Linked to content
ms: Terpaut pada kandungan

en: Linked to file
ms: Terpaut pada fail

en: Nothing
ms: Tiada apa-apa
