SooperThemes GridStack (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: None
sk: Žiadne

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Custom
sk: Vlastná

en: <None>
sk: <Žiadne>

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Nothing
sk: Nič
