SooperThemes GridStack (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: None
bg: Не

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Custom
bg: Персонализиран
