SooperThemes GridStack (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
