SooperThemes GridStack (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: None
is: Engin

en: Image
is: Mynd

en: Category
is: Flokkur

en: Number of items
is: Fjöldi hluta

en: Custom
is: Sérsniðið
