SooperThemes GridStack (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: None
ja: なし

en: Image
ja: 画像

en: Category
ja: カテゴリー

en: Number of items
ja: 項目数

en: Custom
ja: カスタム

en: <None>
ja: <なし>

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Linked to file
ja: ファイルへリンクされている

en: Nothing
ja: なし
