SooperThemes GridStack (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
