SooperThemes GridStack (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: None
nn: Ingen

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Custom
nn: Tilpassa
