SooperThemes GridStack (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: None
uk: Немає

en: Image
uk: Зображення

en: Category
uk: Категорія

en: Number of items
uk: Кількість елементів

en: Custom
uk: Власний

en: <None>
uk: <Нічого>

en: Light
uk: Світла

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Linked to file
uk: Посилається на файл

en: Dark
uk: Темний

en: Nothing
uk: Нічого
