Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Your search yielded no results
ar: لا نتائج لعملية البحث

en: Enter your keywords
ar: أدخل كلمات البحث

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Search form
ar: استمارة البحث

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Search is currently disabled.
ar: البحث معطل حالياً.
