Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Footer
bg: Под черта

en: Navigation
bg: Навигация

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: Enter your keywords
bg: Въведете ключови думи

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Search form
bg: Форма за търсене
