Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Your search yielded no results
ca: La vostra cerca no ha tornat cap resultat.

en: Enter your keywords
ca: Introduïu les vostres paraules clau

en: University
ca: Universitat

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Search is currently disabled.
ca: La cerca està actualment inhabilitada.

en: Top Bar
ca: Barra superior
