Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: bottom
el: κάτω

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Your search yielded no results
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα

en: Sitemap
el: Χάρτης ιστοτόπου

en: Enter your keywords
el: Εισάγετε τις λέξεις-κλειδιά

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Search is currently disabled.
el: Η αναζήτηση είναι απενεργοποιημένη.
