Sothik Bootstrap 4 Educational Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Your search yielded no results
eo: Via serĉo trovis nenion

en: Enter your keywords
eo: Enigu viajn ŝlosilvortojn

en: Search form
eo: Serĉformularo
